درباره من، رویا عابدی بیشتر بدانید

من رویا عابدی هستم، مدرس زبان انگلیسی. در حال حاضر در کشور ایتالیا   در یک مدرسه دو زبانه مشغول به تدریس انگلیسی هستم و در کنارش مدرسه آنلاین خودم هم دارم و با تیم معلمانم در پیج اینستاگرام و کانال یوتوب و این سایت در خدمت بچه های خوب ایران هم هستیم.

افتخار این رو هم دارم که در NLK Team و در مدرسه آنلاین سرکار خانوم نوشین لقمانی تدریس زبان انگلیسی عمومی به بزرگسالان و عزیزان ایرانی رو داشته باشم.  کمک به شما زبان آموزان عزیز ایرانی باعث افتخار منه.  در این وب سایت قصد دارم تا شما رو در مسیر تقویت زبان عمومی یا حتی اخذ نمره بالا در آزمون آیلتس همراهی کنم چون خودم این مسیر رو طی کردم و از تمام پیچ و خم هاش و چالش هاش آگاهی دارم.  آزمون آیلتس یکی از پر چالش ترین و پر هزینه ترین آزمون های پیش روی یک زبان آموز هست، پس باید با آمادگی بالا و بصورت اصولی در این آزمون قدم گذاشت. من با گذراندن دوره های مختلف تدریس انگلیسی (TTC)،  داشتن مدرک تدریس اسکیل های آیلتس از دانشگاه شهید بهشتی تهران، مدرک تدریس آیلتس از IDP Australia و همچنین داشتن مدرک Tesol (مدرک تدریس زبان انگلیسی به افراد غیر انگلیسی زبان) از دانشگاه آریزونای امریکا اینجا هستم تا به شما یادآوری کنم زبان انگلیسی سخت نیست و میشه اون رو راحت یاد گرفت به شرط اینکه مراحل رو اصولی و پله پله جلو برید.

خبر خوش اینکه دوره های جدیدی هم دارم میگذرونم  و دایما  دانشم رو آپدیت میکنم که بزودی خیلی خیلی بیشتر میتونم کمکتون کنم تا باهم ، قدم به قدم پیشرفت کنیم.

به امید موفقیت همه شما

دوستدار شما – رویا عابدی

رویا عابدی مدرس زبان انگلیسی

مدارک من